Odpalamy bloga - Koosby

Odpalamy bloga

Siema, siema. Prawie rok po zakupie domeny, odpaleniu fanpage Koosby i zrobieniu pisarskiego coming outu, kiedy to przyznałem się na feju, że z pracy w IT przestawiam się na pisanie, odpalam w końcu autorskiego bloga. W listopadzie, gdy oddawałem do druku “Paradoks kłamcy”, byłem tak pewien, że start Koosby.com to kwestia dni, że pozwoliłem sobie wydrukować ten adres na okładce. Także tego… już działa. Sorry za falstart, jeśli ktoś próbował wchodzić tu wcześniej.

Czego się tu możecie spodziewać?

Minimum dwóch postów tygodniowo, to po pierwsze primo. Jednego dłuższego (w środy) – jak mnie najdzie wena, będą to felietony w stylu tego o ogródkach powyżej. A jak mnie nie najdzie, to będą to fragmenty opowiadań, skrawki, czasem ze świata “Paradoksu kłamcy”, a czasem różne sceny i dialogi, które nieraz mnie nachodzą same i wtedy siadam i zapisuję. Uprasza się o niepodkradanie.

Może się też znaleźć trochę przemyśleń na temat pisania, budowania napięcia czy recenzje różnych wiekopomnych dzieł. W paru odcinkach postaram się też krótko opisać moje doświadczenia związane z samodzielnym wydawaniem i promowaniem książki, bo często dostaję o to pytania. Może komuś się przyda. Będą materiały pisane, dźwiękowe i audiowizualne, co by było bardziej rozmaicie.

A, no i zajawki wydarzeń też będą. Typu: premiera audiobooka, informacje o nowej książce, zapowiedzi spotkań autorskich, jak już będzie można do ludzi wyjść bez maski itd.

Po drugie primo, możecie się też spodziewać, że będzie tu trochę więcej pierdolenia niż w moich publikacjach. Podczas pracy nad książką hamują mnie cugle zakładane przez redaktorów i beta readerów, a tu – niestety – nikt nade mną nie stoi.

I po trzecie – może w ramach dźwiękowych postów, poza polecajkami, podzielę się czasem jakimiś swoimi próbami, ale to się zobaczy.

Zatem – zapraszam do czytania i komentowania. I do newslettera (zapisz się na dole strony!), żebym mógł co tydzień zapychać Wam skrzynki świeżymi materiałami. Howgh!

Brak komentarzy

Zamieść komentarz